Match Winner
Home: 1.28Draw: 5.75Away: 8.75Asian Handicap
Home -1.75: 1.96Away -1.75: 1.85Home -2.75: 3.65Away -2.75: 1.26Home -2.5: 3Away -2.5: 1.37Home -2.25: 2.65Away -2.25: 1.46Home -2: 2.3Away -2: 1.6Home -1.5: 1.73Away -1.5: 2.08Home -1.25: 1.56Away -1.25: 2.4Home -1: 1.38Away -1: 2.9Home -0.75: 1.32Away -0.75: 3.25Total Goals
Over 3.25: 1.85Under 3.25: 1.94Over 1.5: 1.11Under 1.5: 5.9Over 2.5: 1.42Under 2.5: 2.75Over 2.75: 1.51Under 2.75: 2.5Over 3: 1.63Under 3: 2.2Over 3.5: 2.05Under 3.5: 1.75Over 3.75: 2.35Under 3.75: 1.56Over 4.5: 3.65Under 4.5: 1.25Middlesbrough FC v Charlton Athletic
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Șansă dublă
Șansă dublă prima repriză
Double Chance 1st Half
Rezultat timp regulamentar
Rezultat la pauză
Total goluri Charlton Athletic
Total goluri Charlton Athletic în prima repriză
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Caută în toate piețele...
Pariază pe Middlesbrough FC v Charlton Athletic cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din Championship între Middlesbrough FC și Charlton Athletic pe October 31, 2026 de la ora 3:00 PM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

