Match Winner
Home: 2.14Draw: 3.8Away: 2.85Asian Handicap
Home -0.25: 1.9Away -0.25: 1.87Home -1.25: 3.4Away -1.25: 1.28Home -1: 3.05Away -1: 1.34Home -0.75: 2.45Away -0.75: 1.5Home -0.5: 2.14Away -0.5: 1.67Home 0: 1.63Away 0: 2.2Home +0.25: 1.48Away +0.25: 2.5Home +0.5: 1.38Away +0.5: 2.85Home +0.75: 1.27Away +0.75: 3.5Total Goals
Over 3.25: 1.79Under 3.25: 1.97Over 1.5: 1.09Under 1.5: 6.1Over 2.5: 1.39Under 2.5: 2.8Over 2.75: 1.47Under 2.75: 2.5Over 3: 1.58Under 3: 2.25Over 3.5: 1.99Under 3.5: 1.77Over 3.75: 2.2Under 3.75: 1.6Over 4.5: 3.15Under 4.5: 1.31Over 5.5: 5.55Under 5.5: 1.11San Diego FC v Seattle Sounders
Marcator în orice moment
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Rezultat exact
Șansă dublă
Șansă dublă prima repriză
Prima repriză – total exact goluri
Double Chance 1st Half
Marcator 1
Ultimul marcator
Rezultat timp regulamentar
Rezultat la pauză
Total goluri Seattle Sounders
Total goluri Seattle Sounders în prima repriză
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Jucători recomandați
Cedric Bakambu
Jeppe Tverskov
Amahl Pellegrino
Oscar Verhoeven
Anibal Godoy
Marcus Ingvartsen
Stuart Russell Hawkins
David Vazquez
Kalani Kossa-Rienzi
Kieran Sargeant
Manu Duah
Ian Pilcher
Snyder Brunell
Sebastian Gomez
Jordan Morris
Cristian Roldan
Christopher McVey
Dagur Dan Thorhallsson
Dejan Joveljic
Yeimar Gomez Andrade
Onni Valakari
Hassani Dotson
Nouhou Tolo
Alex Roldan
Elias Achouri
Danny Musovski
Peter Kingston
Gabriel Cordeiro Pirani
Caden Clark
Anders Dreyer
Paul Arriola
Alejandro Alvarado
Albert Rusnak
Ryan Sailor
Ian Murphy
Jackson Ragen
Caută în toate piețele...
Pariază pe San Diego FC v Seattle Sounders cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din Major League Soccer între San Diego FC și Seattle Sounders pe October 25, 2026 de la ora 2:30 AM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

