Match Winner
Home: 5.6Draw: 4.75Away: 1.41Asian Handicap
Home +1.25: 1.8Away +1.25: 1.93Home +0.25: 3.3Away +0.25: 1.27Home +0.5: 2.65Away +0.5: 1.4Home +0.75: 2.4Away +0.75: 1.5Home +1: 2.08Away +1: 1.66Home +1.5: 1.62Away +1.5: 2.16Home +1.75: 1.46Away +1.75: 2.5Home +2: 1.3Away +2: 3.15Home +2.25: 1.25Away +2.25: 3.5Total Goals
Over 3.25: 1.85Under 3.25: 1.85Over 1.5: 1.1Under 1.5: 5.6Over 2.5: 1.38Under 2.5: 2.7Over 2.75: 1.47Under 2.75: 2.45Over 3: 1.61Under 3: 2.15Over 3.5: 2.06Under 3.5: 1.67Over 3.75: 2.35Under 3.75: 1.5Over 4.5: 3.5Under 4.5: 1.24Baniyas Club v Al-Wasl FC
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Șansă dublă
Șansă dublă prima repriză
Rezultat timp regulamentar
Rezultat la pauză
Total goluri Al-Wasl FC
Total goluri Al-Wasl FC în prima repriză
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Caută în toate piețele...
Pariază pe Baniyas Club v Al-Wasl FC cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din Arabian Gulf League între Baniyas Club și Al-Wasl FC pe October 16, 2026 de la ora 3:45 PM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

