Match Winner
Home: 1.62Draw: 4.45Away: 4.2Asian Handicap
Home -0.75: 1.78Away -0.75: 2Home -1.75: 3Away -1.75: 1.34Home -1.5: 2.5Away -1.5: 1.47Home -1.25: 2.25Away -1.25: 1.58Home -1: 2.02Away -1: 1.75Home -0.5: 1.62Away -0.5: 2.2Home -0.25: 1.45Away -0.25: 2.6Home 0: 1.29Away 0: 3.35Home +0.25: 1.24Away +0.25: 3.75Total Goals
Over 3.5: 1.88Under 3.5: 1.87Over 1.5: 1.08Under 1.5: 6.6Over 2.5: 1.33Under 2.5: 3Over 3: 1.5Under 3: 2.45Over 3.25: 1.69Under 3.25: 2.08Over 3.75: 2.1Under 3.75: 1.68Over 4: 2.45Under 4: 1.5Over 4.5: 2.95Under 4.5: 1.35Over 5.5: 5.25Under 5.5: 1.13FC Basel 1893 v Grasshopper Club Zurich
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Handicap asiatic a doua repriză
Ambele echipe vor marca
Prima repriză – ambele echipe vor marca
Rezultat exact
Prima repriză – rezultat exact
A doua repriză – rezultat exact
Șansă dublă
Șansă dublă prima repriză
Pariu fără remiză
Prima repriză – pariu fără remiză
Prima repriză – total exact goluri
A doua repriză – total exact goluri
Double Chance 1st Half
Golul 1
Pauză / Timp regulamentar
Prima repriză – handicap (1X2) 0:1
Rezultat timp regulamentar
Rezultat la pauză
Cote meci – a doua repriză
Grasshopper Club Zurich poartă intactă
Total goluri Grasshopper Club Zurich
Total goluri Grasshopper Club Zurich în prima repriză
Total goluri Grasshopper Club Zurich în a doua repriză
Grasshopper Club Zurich câștigă la zero
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Total goluri în a doua repriză
Când va fi marcat golul 1 (interval de 10 minute)
Caută în toate piețele...
Pariază pe FC Basel 1893 v Grasshopper Club Zurich cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din Super League între FC Basel 1893 și Grasshopper Club Zurich pe October 25, 2026 de la ora 3:30 PM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

