Match Winner
Home: 1.84Draw: 3.8Away: 3.55Asian Handicap
Home -0.5: 1.84Away -0.5: 1.89Home -1.5: 3.2Away -1.5: 1.3Home -1.25: 2.85Away -1.25: 1.36Home -1: 2.5Away -1: 1.46Home -0.75: 2.08Away -0.75: 1.68Home -0.25: 1.62Away -0.25: 2.18Home 0: 1.4Away 0: 2.75Home +0.25: 1.31Away +0.25: 3.15Home +0.5: 1.25Away +0.5: 3.5Total Goals
Over 3: 1.91Under 3: 1.81Over 1.5: 1.15Under 1.5: 4.6Over 2.5: 1.55Under 2.5: 2.25Over 2.75: 1.69Under 2.75: 2.04Over 3.25: 2.15Under 3.25: 1.62Over 3.5: 2.4Under 3.5: 1.5Over 4.5: 4.1Under 4.5: 1.18IFK Varnamo v Sandvikens IF
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Rezultat exact
Șansă dublă
Șansă dublă prima repriză
Prima repriză – total exact goluri
Double Chance 1st Half
Rezultat timp regulamentar
Rezultat la pauză
Total goluri Sandvikens IF
Total goluri Sandvikens IF în prima repriză
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Caută în toate piețele...
Pariază pe IFK Varnamo v Sandvikens IF cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din Superettan între IFK Varnamo și Sandvikens IF pe October 24, 2026 de la ora 11:00 AM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

