Match Winner
Home: 1.54Draw: 3.6Away: 5.25Asian Handicap
Home -1: 2Away -1: 1.72Home -1.75: 3.15Away -1.75: 1.27Home -1.5: 2.6Away -1.5: 1.4Home -1.25: 2.3Away -1.25: 1.52Home -0.75: 1.7Away -0.75: 2Home -0.5: 1.53Away -0.5: 2.25Home -0.25: 1.35Away -0.25: 2.75Total Goals
Over 2.5: 1.96Under 2.5: 1.75Over 1.75: 1.35Under 1.75: 2.75Over 2: 1.46Under 2: 2.4Over 2.25: 1.71Under 2.25: 1.99Over 2.75: 2.2Under 2.75: 1.56Over 3: 2.7Under 3: 1.37Over 3.25: 3.05Under 3.25: 1.29FC Cartagena v CE Europa
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Handicap asiatic a doua repriză
Ambele echipe vor marca
Prima repriză – ambele echipe vor marca
Rezultat exact
Prima repriză – rezultat exact
A doua repriză – rezultat exact
Șansă dublă
Șansă dublă prima repriză
Pariu fără remiză
Prima repriză – pariu fără remiză
Prima repriză – total exact goluri
A doua repriză – total exact goluri
Both Teams To Score and Total Goals
Pauză / Timp regulamentar
Prima repriză – handicap (1X2) 0:1
Rezultat timp regulamentar
Rezultat la pauză
Cote meci – a doua repriză
CE Europa poartă intactă
Total goluri CE Europa
Total goluri CE Europa în prima repriză
Total goluri CE Europa în a doua repriză
CE Europa câștigă la zero
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Total goluri în a doua repriză
Caută în toate piețele...
Pariază pe FC Cartagena v CE Europa cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din Primera Federacion între FC Cartagena și CE Europa pe October 16, 2026 de la ora 5:00 PM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

