Match Winner
Home: 1.57Draw: 3.7Away: 4.15Asian Handicap
Home -0.75: 1.72Away -0.75: 1.92Home -1.5: 2.4Away -1.5: 1.41Home -1.25: 2.18Away -1.25: 1.51Home -1: 1.95Away -1: 1.68Home -0.5: 1.56Away -0.5: 2.12Home -0.25: 1.39Away -0.25: 2.5Home 0: 1.23Away 0: 3.25Total Goals
Over 3: 1.77Under 3: 1.87Over 2.25: 1.32Under 2.25: 2.75Over 2.5: 1.46Under 2.5: 2.3Over 2.75: 1.58Under 2.75: 2.08Over 3.25: 1.98Under 3.25: 1.65Over 3.5: 2.18Under 3.5: 1.51Over 3.75: 2.5Under 3.75: 1.38Geumsan Insam v FC Sejong
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Rezultat timp regulamentar
Total goluri Geumsan Insam
Total goluri FC Sejong în prima repriză
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Caută în toate piețele...
Pariază pe Geumsan Insam v FC Sejong cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din South Korea K4 League între Geumsan Insam și FC Sejong pe October 31, 2026 de la ora 5:00 AM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

