Match Winner
Home: 13Draw: 8Away: 1.06Asian Handicap
Home +2.5: 1.72Away +2.5: 1.9Home +1.75: 2.5Away +1.75: 1.38Home +2: 2.2Away +2: 1.48Home +2.25: 1.91Away +2.25: 1.69Home +2.75: 1.55Away +2.75: 2.12Home +3: 1.38Away +3: 2.5Home +3.25: 1.31Away +3.25: 2.75Total Goals
Over 3.5: 1.87Under 3.5: 1.75Over 2.75: 1.36Under 2.75: 2.55Over 3: 1.45Under 3: 2.25Over 3.25: 1.66Under 3.25: 1.95Over 3.75: 2.08Under 3.75: 1.57Over 4: 2.45Under 4: 1.39Over 4.25: 2.7Under 4.25: 1.32Al-Shamiya v Yarmouk
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Rezultat timp regulamentar
Total goluri Yarmouk
Total goluri Yarmouk în prima repriză
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Caută în toate piețele...
Pariază pe Al-Shamiya v Yarmouk cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din Division 1 între Al-Shamiya și Yarmouk pe October 24, 2026 de la ora 2:35 PM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

