Match Winner
Home: 1.7Draw: 4.1Away: 4.25Asian Handicap
Home -0.75: 1.89Away -0.75: 1.91Home -1.75: 3.35Away -1.75: 1.3Home -1.5: 2.75Away -1.5: 1.42Home -1.25: 2.45Away -1.25: 1.51Home -1: 2.18Away -1: 1.65Home -0.5: 1.69Away -0.5: 2.12Home -0.25: 1.5Away -0.25: 2.5Home 0: 1.31Away 0: 3.3Home +0.25: 1.25Away +0.25: 3.75Total Goals
Over 3.25: 2.01Under 3.25: 1.8Over 2.25: 1.33Under 2.25: 3.1Over 2.5: 1.48Under 2.5: 2.5Over 2.75: 1.59Under 2.75: 2.25Over 3: 1.75Under 3: 2.02Over 3.5: 2.2Under 3.5: 1.63Over 3.75: 2.55Under 3.75: 1.48Over 4: 3.1Under 4: 1.33Over 4.25: 3.4Under 4.25: 1.28Borussia Dortmund v Real Betis
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Handicap asiatic a doua repriză
Handicap asiatic a doua repriză - Alternative Lines
Ambele echipe vor marca
Prima repriză – ambele echipe vor marca
Rezultat exact
Prima repriză – rezultat exact
A doua repriză – rezultat exact
Șansă dublă
Șansă dublă prima repriză
Pariu fără remiză
Prima repriză – pariu fără remiză
Prima repriză – total exact goluri
A doua repriză – total exact goluri
Double Chance 1st Half
Golul 1
Pauză / Timp regulamentar
Prima repriză – handicap (1X2) 0:1
Rezultat timp regulamentar
Rezultat la pauză
Cote meci – a doua repriză
Real Betis poartă intactă
Total goluri Real Betis
Total goluri Real Betis în prima repriză
Total goluri Real Betis în a doua repriză
Real Betis câștigă la zero
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Total goluri în a doua repriză
Total goluri în a doua repriză - Alternative Lines
Când va fi marcat golul 1 (interval de 10 minute)
Caută în toate piețele...
Pariază pe Borussia Dortmund v Real Betis cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din UEFA Champions League între Borussia Dortmund și Real Betis pe November 4, 2026 de la ora 8:00 PM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

