Match Winner
Home: 1.44Draw: 4.2Away: 5.3Asian Handicap
Home -1.25: 1.95Away -1.25: 1.76Home -2: 3.1Away -2: 1.28Home -1.75: 2.5Away -1.75: 1.43Home -1.5: 2.16Away -1.5: 1.6Home -1: 1.7Away -1: 2Home -0.75: 1.53Away -0.75: 2.25Home -0.5: 1.43Away -0.5: 2.5Total Goals
Over 3: 1.85Under 3: 1.85Over 2.25: 1.35Under 2.25: 2.75Over 2.5: 1.51Under 2.5: 2.3Over 2.75: 1.64Under 2.75: 2.08Over 3.25: 2.08Under 3.25: 1.64Over 3.5: 2.3Under 3.5: 1.51Over 3.75: 2.65Under 3.75: 1.38FC Koln v Hamburger SV (w)
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Handicap asiatic a doua repriză
Ambele echipe vor marca
Prima repriză – ambele echipe vor marca
Rezultat exact
Prima repriză – rezultat exact
A doua repriză – rezultat exact
Șansă dublă
Șansă dublă prima repriză
Pariu fără remiză
Prima repriză – pariu fără remiză
Prima repriză – total exact goluri
A doua repriză – total exact goluri
Golul 1
Pauză / Timp regulamentar
Prima repriză – handicap (1X2) 0:1
Rezultat timp regulamentar
Rezultat la pauză
Cote meci – a doua repriză
Hamburger SV (w) poartă intactă
Total goluri Hamburger SV (w)
Total goluri Hamburger SV (w) în prima repriză
Total goluri Hamburger SV (w) în a doua repriză
Hamburger SV (w) câștigă la zero
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Total goluri în a doua repriză
Când va fi marcat golul 1 (interval de 10 minute)
Caută în toate piețele...
Pariază pe FC Koln v Hamburger SV (w) cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din Women Bundesliga între FC Koln și Hamburger SV (w) pe October 17, 2026 de la ora 10:00 AM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

