Match Winner
Home: 2.45Draw: 3.3Away: 2.6Asian Handicap
Home 0: 1.82Away 0: 1.94Home -1: 4.1Away -1: 1.2Home -0.75: 3Away -0.75: 1.34Home -0.5: 2.45Away -0.5: 1.49Home -0.25: 2.15Away -0.25: 1.65Home +0.25: 1.58Away +0.25: 2.25Home +0.5: 1.44Away +0.5: 2.6Home +0.75: 1.3Away +0.75: 3.2Home +1: 1.17Away +1: 4.5Total Goals
Over 2.5: 1.88Under 2.5: 1.85Over 1.5: 1.25Under 1.5: 3.5Over 2: 1.41Under 2: 2.7Over 2.25: 1.64Under 2.25: 2.14Over 2.75: 2.12Under 2.75: 1.65Over 3: 2.55Under 3: 1.46Over 3.5: 3.15Under 3.5: 1.3Over 4.5: 6.05Under 4.5: 1.09Cheltenham Town v Newport County
Marcator în orice moment
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Handicap asiatic a doua repriză
Ambele echipe vor marca
Prima repriză – ambele echipe vor marca
Rezultat exact
Prima repriză – rezultat exact
A doua repriză – rezultat exact
Șansă dublă
Șansă dublă prima repriză
Pariu fără remiză
Prima repriză – pariu fără remiză
Prima repriză – total exact goluri
A doua repriză – total exact goluri
3-Way Handicap Cheltenham Town +1
Golul 1
Marcator 1
Pauză / Timp regulamentar
Prima repriză – handicap (1X2) 0:1
Ultimul marcator
Rezultat timp regulamentar
Rezultat la pauză
Cote meci – a doua repriză
Newport County poartă intactă
Prima repriză – Primul marcator al Newport County
A doua repriză – Primul marcator al Newport County
Primul marcator al Newport County
Prima repriză – Ultimul marcator al Newport County
A doua repriză – Ultimul marcator al Newport County
Ultimul marcator al Newport County
Total goluri Newport County
Total goluri Newport County în prima repriză
Total goluri Newport County în a doua repriză
Newport County câștigă la zero
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Total goluri în a doua repriză
Când va fi marcat golul 1 (interval de 10 minute)
Jucători recomandați
Ben Stevenson
Cameron Evans
Cameron Norman
Charlie Mccann
Christian Doidge
Ciaran Brennan
Cole Jarvis
Freddy Willcox
George Miller
George Nurse
Gerard Garner
Harrison Biggins
Harrison Pugh
Harry Tustin
Jake Bickerstaff
James Wilson
Joe Thomas
Joe Tomlinson
Jonathan Tomkinson
Jordan Shipley
Keenan Patten
Kieron Evans
Kion Etete
Kyle Cameron
Lee Thomas Jenkins
Mark Barber
Matt Smith
Matty Jacobs
Michael Adu Poku
Moses Alexander Minus Walker
Pierce Sweeney
Robbie Cundy
Ryan Broom
Shaun Mcwilliams
Sopuruchukwu Obieri
Tanatswa Nyakuhwa
Thomas Davies
Yahaya Bamba
Caută în toate piețele...
Pariază pe Cheltenham Town v Newport County cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din League Two între Cheltenham Town și Newport County pe October 24, 2026 de la ora 11:30 AM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

