Match Winner
Home: 4.1Draw: 3.9Away: 1.75Asian Handicap
Home +0.75: 1.84Away +0.75: 1.94Home +0.25: 2.4Away +0.25: 1.55Home +0.5: 2.05Away +0.5: 1.75Home +1: 1.63Away +1: 2.25Home +1.25: 1.5Away +1.25: 2.5Total Goals
Over 3: 1.78Under 3: 2Over 2: 1.21Under 2: 4.25Over 2.25: 1.36Under 2.25: 3.05Over 2.5: 1.51Under 2.5: 2.5Over 2.75: 1.62Under 2.75: 2.25Over 3.25: 2.01Under 3.25: 1.78Over 3.5: 2.2Under 3.5: 1.63Over 3.75: 2.55Under 3.75: 1.49Over 4: 3.15Under 4: 1.34Over 4.25: 3.45Under 4.25: 1.29Chesham United v Forest Green Rovers
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Ambele echipe vor marca
Rezultat exact
Șansă dublă
Pariu fără remiză
Rezultat timp regulamentar
Forest Green Rovers poartă intactă
Total goluri Forest Green Rovers
Forest Green Rovers câștigă la zero
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Caută în toate piețele...
Pariază pe Chesham United v Forest Green Rovers cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din FA Cup între Chesham United și Forest Green Rovers pe October 17, 2026 de la ora 2:00 PM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

