Match Winner
Home: 1.34Draw: 4.65Away: 6.05Asian Handicap
Home -1.5: 1.93Away -1.5: 1.75Home -2.25: 2.9Away -2.25: 1.31Home -2: 2.55Away -2: 1.38Home -1.75: 2.17Away -1.75: 1.57Home -1.25: 1.72Away -1.25: 1.94Home -1: 1.51Away -1: 2.25Home -0.75: 1.4Away -0.75: 2.5Total Goals
Over 3.25: 1.86Under 3.25: 1.81Over 2.5: 1.42Under 2.5: 2.45Over 2.75: 1.51Under 2.75: 2.25Over 3: 1.65Under 3: 2.03Over 3.5: 2.04Under 3.5: 1.65Over 3.75: 2.3Under 3.75: 1.49Over 4: 2.75Under 4: 1.34FC Helsingoer v Ringsted IF
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Handicap asiatic a doua repriză
Ambele echipe vor marca
Prima repriză – ambele echipe vor marca
Rezultat exact
Prima repriză – rezultat exact
Șansă dublă
Șansă dublă prima repriză
Pariu fără remiză
Rezultat timp regulamentar
Rezultat la pauză
Cote meci – a doua repriză
Total goluri Ringsted IF
Total goluri Ringsted IF în prima repriză
Total goluri Ringsted IF în a doua repriză
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Total goluri în a doua repriză
Caută în toate piețele...
Pariază pe FC Helsingoer v Ringsted IF cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din 3rd Division între FC Helsingoer și Ringsted IF pe October 30, 2026 de la ora 6:00 PM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

