Match Winner
Home: 1.15Draw: 6.05Away: 8.2Asian Handicap
Home -1.75: 1.71Away -1.75: 1.92Home -2.5: 2.4Away -2.5: 1.41Home -2.25: 2.17Away -2.25: 1.51Home -2: 1.93Away -2: 1.68Home -1.5: 1.55Away -1.5: 2.12Home -1.25: 1.38Away -1.25: 2.5Home -1: 1.22Away -1: 3.25Total Goals
Over 3.25: 1.85Under 3.25: 1.77Over 2.5: 1.37Under 2.5: 2.5Over 2.75: 1.47Under 2.75: 2.25Over 3: 1.62Under 3: 2.01Over 3.5: 2.05Under 3.5: 1.59Over 3.75: 2.3Under 3.75: 1.44Over 4: 2.8Under 4: 1.29Oud-Heverlee Leuven (w) v SV Zulte Waregem (w)
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Handicap asiatic a doua repriză
Ambele echipe vor marca
Prima repriză – ambele echipe vor marca
Rezultat exact
Prima repriză – rezultat exact
A doua repriză – rezultat exact
Șansă dublă
Șansă dublă prima repriză
Pariu fără remiză
Prima repriză – pariu fără remiză
Prima repriză – total exact goluri
A doua repriză – total exact goluri
Pauză / Timp regulamentar
Prima repriză – handicap (1X2) 0:1
Rezultat timp regulamentar
Rezultat la pauză
Cote meci – a doua repriză
SV Zulte Waregem (w) poartă intactă
Total goluri SV Zulte Waregem (w)
Total goluri SV Zulte Waregem (w) în prima repriză
Total goluri SV Zulte Waregem (w) în a doua repriză
SV Zulte Waregem (w) câștigă la zero
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Total goluri în a doua repriză
Caută în toate piețele...
Pariază pe Oud-Heverlee Leuven (w) v SV Zulte Waregem (w) cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din Super League, Women între Oud-Heverlee Leuven (w) și SV Zulte Waregem (w) pe October 24, 2026 de la ora 6:00 PM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

