Match Winner
Home: 1.27Draw: 5.7Away: 8.25Asian Handicap
Home -1.5: 1.84Away -1.5: 1.92Home -2.5: 3.1Away -2.5: 1.33Home -2.25: 2.75Away -2.25: 1.4Home -2: 2.45Away -2: 1.5Home -1.75: 2.07Away -1.75: 1.71Home -1.25: 1.62Away -1.25: 2.2Home -1: 1.41Away -1: 2.75Home -0.75: 1.32Away -0.75: 3.1Home -0.5: 1.26Away -0.5: 3.5Total Goals
Over 3.25: 1.9Under 3.25: 1.85Over 1.5: 1.11Under 1.5: 5.55Over 2.5: 1.41Under 2.5: 2.7Over 2.75: 1.51Under 2.75: 2.4Over 3: 1.66Under 3: 2.14Over 3.5: 2.13Under 3.5: 1.66Over 3.75: 2.45Under 3.75: 1.5Over 4.5: 3.65Under 4.5: 1.24Union Saint-Gilloise v Cercle Brugge
Marcator în orice moment
Handicap asiatic
Handicap asiatic - Alternative Lines
Handicap asiatic prima repriză
Handicap asiatic prima repriză - Alternative Lines
Handicap asiatic a doua repriză
Ambele echipe vor marca
Prima repriză – ambele echipe vor marca
Rezultat exact
Prima repriză – rezultat exact
A doua repriză – rezultat exact
Șansă dublă
Șansă dublă prima repriză
Pariu fără remiză
Prima repriză – pariu fără remiză
Prima repriză – total exact goluri
A doua repriză – total exact goluri
Double Chance 1st Half
Golul 1
Marcator 1
Pauză / Timp regulamentar
Prima repriză – handicap (1X2) 0:1
Ultimul marcator
Rezultat timp regulamentar
Rezultat la pauză
Cote meci – a doua repriză
Cercle Brugge poartă intactă
Prima repriză – Primul marcator al Cercle Brugge
A doua repriză – Primul marcator al Cercle Brugge
Primul marcator al Cercle Brugge
Prima repriză – Ultimul marcator al Cercle Brugge
A doua repriză – Ultimul marcator al Cercle Brugge
Ultimul marcator al Cercle Brugge
Total goluri Cercle Brugge
Total goluri Cercle Brugge în prima repriză
Total goluri Cercle Brugge în a doua repriză
Cercle Brugge câștigă la zero
Total goluri
Total goluri - Alternative Lines
Total goluri în prima repriză
Total goluri în prima repriză - Alternative Lines
Total goluri în a doua repriză
Când va fi marcat golul 1 (interval de 10 minute)
Jucători recomandați
Abdoul Kader Ouattara
Abdoulie Manneh
Alama Bayo
Anouar Ait El Hadj
Babatunde Akinsola
Besfort Zeneli
Charles Herrmann
Dante Vanzeir
Darius Olaru
Emmanuel Kakou
Erick Nunes Barbosa Dos Santos
Gary Magnee
Geoffrey Kondo
Hannes Van Der Bruggen
Ibrahim Diakite
Ivan Pavlic
Jean Lazare Amani
Kamiel Van De Perre
Kevin Rodriguez
Krys Kouassi
Louis Colman
Lucas Michal
Lukas Mondele
Luke Le Roux
Massire Sylla
Mateo Biondic
Nikki Havenaar
Nohim Chibani
Raul Florucz
Relebohile Mofokeng
Ross Sykes
Royer Caicedo
Sekou Abrahame Keita
Steve Ngoura
Valy Konate
Viggo Martens
Caută în toate piețele...
Pariază pe Union Saint-Gilloise v Cercle Brugge cu criptomonede
Fanii se pot aștepta la o confruntare plină de suspans din Pro League între Union Saint-Gilloise și Cercle Brugge pe October 25, 2026 de la ora 6:15 PM. La Cloudbet, poți crea un pariu combinat pe același meci, combinând goluri, cornere și cartonașe pentru mai multă adrenalină. Plasează pariurile înainte de începerea meciului sau urmărește acțiunea în direct.

