Match Winner
Home: 1.65Draw: 3.9Away: 4.5Asian Handicap
Home -0.75: 1.85Away -0.75: 1.9Home -1.75: 3.45Away -1.75: 1.26Home -1.5: 2.8Away -1.5: 1.38Home -1.25: 2.5Away -1.25: 1.48Home -1: 2.17Away -1: 1.64Home -0.5: 1.65Away -0.5: 2.15Home -0.25: 1.45Away -0.25: 2.55Home 0: 1.26Away 0: 3.5Home +0.25: 1.21Away +0.25: 4Total Goals
Over 2.75: 1.84Under 2.75: 1.89Over 1.5: 1.18Under 1.5: 4.2Over 2.25: 1.47Under 2.25: 2.5Over 2.5: 1.66Under 2.5: 2.1Over 3: 2.11Under 3: 1.66Over 3.25: 2.35Under 3.25: 1.52Over 3.5: 2.6Under 3.5: 1.42Over 4.5: 4.7Under 4.5: 1.15Vasteras SK v Halmstads BK
Asian handicap
Asian handicap - Alternative Lines
1:a halvlek Asian handicap
1:a halvlek Asian handicap - Alternative Lines
Båda lagen gör mål
1:a halvlek båda lagen gör mål
Korrekt poäng
1:a halvlek – korrekt poäng
Dubbelchans
1:a halvlek dubbelchans
Oavgjort inget spel
1:a halvlek exakt mål totalt
3-Way Handicap Vasteras +1
Fulltid resultat
Halvtidsresultat
Halmstads BK mål totalt
Halmstads BK 1:a halvlek mål totalt
Halmstads BK vinst till noll
Mål totalt
Mål totalt - Alternative Lines
1:a halvlek mål totalt
1:a halvlek mål totalt - Alternative Lines
Sök alla marknader...
Spela på Vasteras SK v Halmstads BK med krypto
Fans kan se fram emot en spännande drabbning när Vasteras SK möter Halmstads BK i Allsvenskan den October 23, 2026 kl. 5:00 PM. Hos Cloudbet kan du skapa ett kombinationsspel på samma match och kombinera mål, hörnor och kort för extra spänning. Lägg dina spel före avspark eller följ matchen live.

