Match Winner
Home: 2.8Draw: 2.75Away: 2.5Asian Handicap
Home 0: 1.97Away 0: 1.75Home -0.75: 3.45Away -0.75: 1.23Home -0.5: 2.7Away -0.5: 1.36Home -0.25: 2.35Away -0.25: 1.5Home +0.25: 1.62Away +0.25: 2.12Home +0.5: 1.44Away +0.5: 2.45Home +0.75: 1.3Away +0.75: 3Total Goals
Over 2: 1.75Under 2: 1.96Over 1.25: 1.25Under 1.25: 3.3Over 1.5: 1.4Under 1.5: 2.55Over 1.75: 1.53Under 1.75: 2.25Over 2.25: 2.05Under 2.25: 1.66Over 2.5: 2.3Under 2.5: 1.49Over 2.75: 2.75Under 2.75: 1.35Puente Genil FC v CD Badajoz
Asian handicap
Asian handicap - Alternative Lines
1:a halvlek Asian handicap
1:a halvlek Asian handicap - Alternative Lines
Korrekt poäng
Dubbelchans
1:a halvlek dubbelchans
Fulltid resultat
Puente Genil FC mål totalt
CD Badajoz 1:a halvlek mål totalt
Mål totalt
Mål totalt - Alternative Lines
1:a halvlek mål totalt
1:a halvlek mål totalt - Alternative Lines
Sök alla marknader...
Spela på Puente Genil FC v CD Badajoz med krypto
Fans kan se fram emot en spännande drabbning när Puente Genil FC möter CD Badajoz i Segunda Federacion den October 25, 2026 kl. 11:00 AM. Hos Cloudbet kan du skapa ett kombinationsspel på samma match och kombinera mål, hörnor och kort för extra spänning. Lägg dina spel före avspark eller följ matchen live.

