Match Winner
Home: 2.08Draw: 3.2Away: 3.5Asian Handicap
Home -0.25: 1.79Away -0.25: 1.99Home -1.25: 3.65Away -1.25: 1.25Home -1: 3.2Away -1: 1.31Home -0.75: 2.45Away -0.75: 1.5Home -0.5: 2.07Away -0.5: 1.7Home 0: 1.48Away 0: 2.5Home +0.25: 1.35Away +0.25: 3Home +0.5: 1.27Away +0.5: 3.45Home +0.75: 1.17Away +0.75: 4.55Total Goals
Over 2.25: 1.82Under 2.25: 1.94Over 1.5: 1.31Under 1.5: 3.1Over 1.75: 1.4Under 1.75: 2.75Over 2: 1.54Under 2: 2.35Over 2.5: 2.06Under 2.5: 1.69Over 2.75: 2.4Under 2.75: 1.52Over 3.5: 3.65Under 3.5: 1.24FC Fakel Voronezh v Rodina Moscow
Asian handicap
Asian handicap - Alternative Lines
1:a halvlek Asian handicap
1:a halvlek Asian handicap - Alternative Lines
Korrekt poäng
Dubbelchans
1:a halvlek dubbelchans
1:a halvlek exakt mål totalt
Double Chance 1st Half
Fulltid resultat
Halvtidsresultat
Rodina Moscow mål totalt
Rodina Moscow 1:a halvlek mål totalt
Mål totalt
Mål totalt - Alternative Lines
1:a halvlek mål totalt
1:a halvlek mål totalt - Alternative Lines
Sök alla marknader...
Spela på FC Fakel Voronezh v Rodina Moscow med krypto
Fans kan se fram emot en spännande drabbning när FC Fakel Voronezh möter Rodina Moscow i Premier League den October 24, 2026 kl. 12:00 PM. Hos Cloudbet kan du skapa ett kombinationsspel på samma match och kombinera mål, hörnor och kort för extra spänning. Lägg dina spel före avspark eller följ matchen live.

