Match Winner
Home: 2.5Draw: 3.05Away: 2.75Asian Handicap
Home 0: 1.77Away 0: 1.98Home -1: 4.35Away -1: 1.17Home -0.75: 3.05Away -0.75: 1.32Home -0.5: 2.5Away -0.5: 1.47Home -0.25: 2.14Away -0.25: 1.64Home +0.25: 1.52Away +0.25: 2.35Home +0.5: 1.39Away +0.5: 2.75Home +0.75: 1.25Away +0.75: 3.5Home +1: 1.13Away +1: 5.15Total Goals
Over 2.25: 1.94Under 2.25: 1.79Over 1.5: 1.36Under 1.5: 2.85Over 1.75: 1.46Under 1.75: 2.5Over 2: 1.63Under 2: 2.13Over 2.5: 2.2Under 2.5: 1.59Over 2.75: 2.6Under 2.75: 1.43Over 3.5: 4.05Under 3.5: 1.19ACS Champions FC Arges v FC Uta Arad
Asian handicap
Asian handicap - Alternative Lines
1:a halvlek Asian handicap
1:a halvlek Asian handicap - Alternative Lines
Korrekt poäng
Dubbelchans
1:a halvlek dubbelchans
Double Chance 1st Half
Fulltid resultat
Halvtidsresultat
FC Uta Arad mål totalt
FC Uta Arad 1:a halvlek mål totalt
Mål totalt
Mål totalt - Alternative Lines
1:a halvlek mål totalt
1:a halvlek mål totalt - Alternative Lines
Sök alla marknader...
Spela på ACS Champions FC Arges v FC Uta Arad med krypto
Fans kan se fram emot en spännande drabbning när ACS Champions FC Arges möter FC Uta Arad i Liga I den October 24, 2026 kl. 3:00 PM. Hos Cloudbet kan du skapa ett kombinationsspel på samma match och kombinera mål, hörnor och kort för extra spänning. Lägg dina spel före avspark eller följ matchen live.

