Match Winner
Home: 1.95Draw: 3.65Away: 3.25Asian Handicap
Home -0.5: 1.96Away -0.5: 1.77Home -1.5: 3.45Away -1.5: 1.25Home -1.25: 3.1Away -1.25: 1.31Home -1: 2.75Away -1: 1.39Home -0.75: 2.2Away -0.75: 1.58Home -0.25: 1.71Away -0.25: 2.02Home 0: 1.47Away 0: 2.5Home +0.25: 1.35Away +0.25: 2.85Home +0.5: 1.28Away +0.5: 3.2Total Goals
Over 3: 1.89Under 3: 1.81Over 1.5: 1.14Under 1.5: 4.55Over 2.5: 1.55Under 2.5: 2.25Over 2.75: 1.68Under 2.75: 2.04Over 3.25: 2.13Under 3.25: 1.62Over 3.5: 2.35Under 3.5: 1.5Over 4.5: 4.05Under 4.5: 1.18CD Mineros de Zacatecas v Leones Negros UDEG
Asian handicap
Asian handicap - Alternative Lines
1:a halvlek Asian handicap
1:a halvlek Asian handicap - Alternative Lines
Korrekt poäng
Dubbelchans
1:a halvlek dubbelchans
Fulltid resultat
Halvtidsresultat
Leones Negros UDEG mål totalt
Leones Negros UDEG 1:a halvlek mål totalt
Mål totalt
Mål totalt - Alternative Lines
1:a halvlek mål totalt
1:a halvlek mål totalt - Alternative Lines
Sök alla marknader...
Spela på CD Mineros de Zacatecas v Leones Negros UDEG med krypto
Fans kan se fram emot en spännande drabbning när CD Mineros de Zacatecas möter Leones Negros UDEG i Liga de Expansion MX, Apertura den October 25, 2026 kl. 1:00 AM. Hos Cloudbet kan du skapa ett kombinationsspel på samma match och kombinera mål, hörnor och kort för extra spänning. Lägg dina spel före avspark eller följ matchen live.

