Match Winner
Home: 1.7Draw: 4.1Away: 4.25Asian Handicap
Home -0.75: 1.89Away -0.75: 1.91Home -1.75: 3.35Away -1.75: 1.3Home -1.5: 2.75Away -1.5: 1.42Home -1.25: 2.45Away -1.25: 1.51Home -1: 2.18Away -1: 1.65Home -0.5: 1.69Away -0.5: 2.12Home -0.25: 1.5Away -0.25: 2.5Home 0: 1.31Away 0: 3.3Home +0.25: 1.25Away +0.25: 3.75Total Goals
Over 3.25: 2.01Under 3.25: 1.8Over 2.25: 1.33Under 2.25: 3.1Over 2.5: 1.48Under 2.5: 2.5Over 2.75: 1.59Under 2.75: 2.25Over 3: 1.75Under 3: 2.02Over 3.5: 2.2Under 3.5: 1.63Over 3.75: 2.55Under 3.75: 1.48Over 4: 3.1Under 4: 1.33Over 4.25: 3.4Under 4.25: 1.28Borussia Dortmund v Real Betis
Asian handicap
Asian handicap - Alternative Lines
1:a halvlek Asian handicap
1:a halvlek Asian handicap - Alternative Lines
2a halvlek Asian handicap
2a halvlek Asian handicap - Alternative Lines
Båda lagen gör mål
1:a halvlek båda lagen gör mål
Korrekt poäng
1:a halvlek – korrekt poäng
2:a halvlek – korrekt poäng
Dubbelchans
1:a halvlek dubbelchans
Oavgjort inget spel
1:a halvlek Oavgjort inget spel
1:a halvlek exakt mål totalt
2:a halvlek exakt mål totalt
Double Chance 1st Half
Mål 1
Halvtid / fulltid
1:a halvlek handikapp (1x2) 0:1
Fulltid resultat
Halvtidsresultat
Matchodds – 2:a halvlek
Real Betis håller nollan
Real Betis mål totalt
Real Betis 1:a halvlek mål totalt
Real Betis 2:a halvlek mål totalt
Real Betis vinst till noll
Mål totalt
Mål totalt - Alternative Lines
1:a halvlek mål totalt
1:a halvlek mål totalt - Alternative Lines
2:a halvlek mål totalt
2:a halvlek mål totalt - Alternative Lines
När kommer mål 1 göras (10 min intervall)
Sök alla marknader...
Spela på Borussia Dortmund v Real Betis med krypto
Fans kan se fram emot en spännande drabbning när Borussia Dortmund möter Real Betis i UEFA Champions League den November 4, 2026 kl. 8:00 PM. Hos Cloudbet kan du skapa ett kombinationsspel på samma match och kombinera mål, hörnor och kort för extra spänning. Lägg dina spel före avspark eller följ matchen live.

