Match Winner
Home: 2.85Draw: 3.6Away: 2.25Asian Handicap
Home +0.25: 1.81Away +0.25: 2.01Home -0.75: 3.5Away -0.75: 1.28Home -0.5: 2.85Away -0.5: 1.4Home -0.25: 2.5Away -0.25: 1.52Home 0: 2.13Away 0: 1.7Home +0.5: 1.61Away +0.5: 2.25Home +0.75: 1.45Away +0.75: 2.7Home +1: 1.28Away +1: 3.5Home +1.25: 1.23Away +1.25: 3.95Total Goals
Over 2.75: 1.87Under 2.75: 1.92Over 1.75: 1.24Under 1.75: 3.8Over 2: 1.3Under 2: 3.35Over 2.25: 1.5Under 2.25: 2.5Over 2.5: 1.69Under 2.5: 2.13Over 3: 2.14Under 3: 1.68Over 3.25: 2.4Under 3.25: 1.54Over 3.5: 2.7Under 3.5: 1.44Over 3.75: 3.2Under 3.75: 1.32Brest v Lyon
Asian handicap
Asian handicap - Alternative Lines
1:a halvlek Asian handicap
1:a halvlek Asian handicap - Alternative Lines
Dubbelchans
1:a halvlek dubbelchans
Double Chance 1st Half
Fulltid resultat
Halvtidsresultat
Lyon mål totalt
Lyon 1:a halvlek mål totalt
Mål totalt
Mål totalt - Alternative Lines
1:a halvlek mål totalt
1:a halvlek mål totalt - Alternative Lines
Sök alla marknader...
Spela på Brest v Lyon med krypto
Fans kan se fram emot en spännande drabbning när Brest möter Lyon i Ligue 1 den November 8, 2026 kl. 4:15 PM. Hos Cloudbet kan du skapa ett kombinationsspel på samma match och kombinera mål, hörnor och kort för extra spänning. Lägg dina spel före avspark eller följ matchen live.

