Match Winner
Home: 2.4Draw: 3.4Away: 2.5Asian Handicap
Home 0: 1.81Away 0: 1.93Home -0.75: 2.75Away -0.75: 1.37Home -0.5: 2.35Away -0.5: 1.5Home -0.25: 2.09Away -0.25: 1.66Home +0.25: 1.58Away +0.25: 2.2Home +0.5: 1.45Away +0.5: 2.5Home +0.75: 1.32Away +0.75: 3Total Goals
Over 3: 1.87Under 3: 1.84Over 2.25: 1.36Under 2.25: 2.75Over 2.5: 1.53Under 2.5: 2.25Over 2.75: 1.67Under 2.75: 2.06Over 3.25: 2.1Under 3.25: 1.64Over 3.5: 2.3Under 3.5: 1.51Over 3.75: 2.65Under 3.75: 1.38Merthyr Town v Morecambe FC
Asian handicap
Asian handicap - Alternative Lines
1:a halvlek Asian handicap
1:a halvlek Asian handicap - Alternative Lines
2a halvlek Asian handicap
Båda lagen gör mål
1:a halvlek båda lagen gör mål
Korrekt poäng
1:a halvlek – korrekt poäng
2:a halvlek – korrekt poäng
Dubbelchans
1:a halvlek dubbelchans
Oavgjort inget spel
1:a halvlek Oavgjort inget spel
1:a halvlek exakt mål totalt
2:a halvlek exakt mål totalt
Halvtid / fulltid
1:a halvlek handikapp (1x2) 0:1
Fulltid resultat
Halvtidsresultat
Matchodds – 2:a halvlek
Morecambe FC håller nollan
Morecambe FC mål totalt
Morecambe FC 1:a halvlek mål totalt
Morecambe FC 2:a halvlek mål totalt
Morecambe FC vinst till noll
Mål totalt
Mål totalt - Alternative Lines
1:a halvlek mål totalt
1:a halvlek mål totalt - Alternative Lines
2:a halvlek mål totalt
Sök alla marknader...
Spela på Merthyr Town v Morecambe FC med krypto
Fans kan se fram emot en spännande drabbning när Merthyr Town möter Morecambe FC i National League North den October 24, 2026 kl. 2:00 PM. Hos Cloudbet kan du skapa ett kombinationsspel på samma match och kombinera mål, hörnor och kort för extra spänning. Lägg dina spel före avspark eller följ matchen live.

