Match Winner
Home: 2.8Draw: 3.45Away: 2.25Asian Handicap
Home +0.25: 1.79Away +0.25: 2Home -0.25: 2.45Away -0.25: 1.53Home 0: 2.11Away 0: 1.71Home +0.5: 1.61Away +0.5: 2.25Home +0.75: 1.45Away +0.75: 2.65Total Goals
Over 2.75: 1.86Under 2.75: 1.91Over 1.75: 1.26Under 1.75: 3.75Over 2: 1.32Under 2: 3.3Over 2.25: 1.51Under 2.25: 2.5Over 2.5: 1.7Under 2.5: 2.13Over 3: 2.14Under 3: 1.69Over 3.25: 2.4Under 3.25: 1.55Over 3.5: 2.65Under 3.5: 1.46Over 3.75: 3.15Under 3.75: 1.34Over 4: 4.1Under 4: 1.22Preston North End v Sheff Utd
Asian handicap
Asian handicap - Alternative Lines
1:a halvlek Asian handicap
1:a halvlek Asian handicap - Alternative Lines
2a halvlek Asian handicap
2a halvlek Asian handicap - Alternative Lines
Båda lagen gör mål
1:a halvlek båda lagen gör mål
Korrekt poäng
1:a halvlek – korrekt poäng
Dubbelchans
1:a halvlek dubbelchans
Oavgjort inget spel
Fulltid resultat
Halvtidsresultat
Matchodds – 2:a halvlek
Sheff Utd mål totalt
Sheff Utd 1:a halvlek mål totalt
Sheff Utd 2:a halvlek mål totalt
Mål totalt
Mål totalt - Alternative Lines
1:a halvlek mål totalt
1:a halvlek mål totalt - Alternative Lines
2:a halvlek mål totalt
2:a halvlek mål totalt - Alternative Lines
Sök alla marknader...
Spela på Preston North End v Sheff Utd med krypto
Fans kan se fram emot en spännande drabbning när Preston North End möter Sheff Utd i Championship den November 3, 2026 kl. 7:45 PM. Hos Cloudbet kan du skapa ett kombinationsspel på samma match och kombinera mål, hörnor och kort för extra spänning. Lägg dina spel före avspark eller följ matchen live.

