Match Winner
Home: 1.69Draw: 3.6Away: 4.5Asian Handicap
Home -0.75: 1.9Away -0.75: 1.84Home -1.75: 3.55Away -1.75: 1.24Home -1.5: 2.9Away -1.5: 1.35Home -1.25: 2.55Away -1.25: 1.44Home -1: 2.25Away -1: 1.58Home -0.5: 1.69Away -0.5: 2.07Home -0.25: 1.47Away -0.25: 2.5Home 0: 1.26Away 0: 3.4Home +0.25: 1.21Away +0.25: 3.95Total Goals
Over 2.5: 1.79Under 2.5: 1.94Over 1.5: 1.22Under 1.5: 3.65Over 2: 1.36Under 2: 2.85Over 2.25: 1.57Under 2.25: 2.25Over 2.75: 2Under 2.75: 1.72Over 3: 2.35Under 3: 1.52Over 3.5: 2.95Under 3.5: 1.34Over 4.5: 5.5Under 4.5: 1.1FK Teplice v SK Artis Brno
Asian handicap
Asian handicap - Alternative Lines
1:a halvlek Asian handicap
1:a halvlek Asian handicap - Alternative Lines
Korrekt poäng
Dubbelchans
1:a halvlek dubbelchans
Double Chance 1st Half
Fulltid resultat
Halvtidsresultat
SK Artis Brno mål totalt
SK Artis Brno 1:a halvlek mål totalt
Mål totalt
Mål totalt - Alternative Lines
1:a halvlek mål totalt
1:a halvlek mål totalt - Alternative Lines
Sök alla marknader...
Spela på FK Teplice v SK Artis Brno med krypto
Fans kan se fram emot en spännande drabbning när FK Teplice möter SK Artis Brno i 1. Liga den October 24, 2026 kl. 1:00 PM. Hos Cloudbet kan du skapa ett kombinationsspel på samma match och kombinera mål, hörnor och kort för extra spänning. Lägg dina spel före avspark eller följ matchen live.

